Inschrijflijst van team: Tour de Faye

Hieronder zie je de lijst met renners van Tour de Faye zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #3: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #4: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #5: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #6: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #7: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #8: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #9: 609: MCNULTY Brandon - uae
Renner #10: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #11: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Renner #12: 339: PIDCOCK Thomas - ineos grenadiers
Renner #13: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #14: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #15: 586: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #16: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Renner #17: 244: DAINESE Alberto - dsm
Renner #18: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #19: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #20: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #21: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #22: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #23: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Renner #24: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #25: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
 
Reserve #1: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Reserve #2: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Reserve #3: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Reserve #4: 534: BOASSON HAGEN Edvald - totalenergies
Reserve #5: 557: TURGIS Anthony - totalenergies
 
naar definitieve deelnemerslijst
^