Inschrijflijst van team: Kop over kop

Hieronder zie je de lijst met renners van Kop over kop zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 586: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #2: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #3: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #4: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #5: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #6: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #7: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #8: 254: LEKNESSUND Andreas - dsm
Renner #9: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #10: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #11: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #12: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #13: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #14: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #15: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #16: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #17: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #18: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #19: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #20: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #21: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #22: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #23: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #24: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #25: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
 
Reserve #1: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Reserve #2: 487: MAS Enric - movistar
Reserve #3: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Reserve #4: 222: IZAGIRRE Ion - cofidis
Reserve #5: 106: LUTSENKO Alexey - astana
 
naar definitieve deelnemerslijst
^