Inschrijflijst van team: Overloon3

Hieronder zie je de lijst met renners van Overloon3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #2: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #3: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #4: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #5: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #6: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #7: 487: MAS Enric - movistar
Renner #8: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #9: 84: QUINTANA Nairo - arkéa - samsic
Renner #10: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #11: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Renner #12: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #13: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #14: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #15: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #16: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #17: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #18: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #19: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #20: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #21: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #22: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #23: 502: VERONA Carlos - movistar
Renner #24: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #25: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
 
Reserve #1: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
Reserve #2: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Reserve #3: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Reserve #4: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Reserve #5: 546: LATOUR Pierre - totalenergies
 
naar definitieve deelnemerslijst
^