Inschrijflijst van team: Fred Stoots 6

Hieronder zie je de lijst met renners van Fred Stoots 6 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #2: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #3: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #4: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #5: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #6: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #7: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #8: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #9: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #10: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #11: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #12: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #13: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #14: 487: MAS Enric - movistar
Renner #15: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #16: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #17: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #18: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #19: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #20: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #21: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #22: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #23: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #24: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #25: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
 
Reserve #1: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Reserve #2: 240: BARDET Romain - dsm
Reserve #3: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Reserve #4: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Reserve #5: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^