Inschrijflijst van team: Gebroeders van Wijngaarden

Hieronder zie je de lijst met renners van Gebroeders van Wijngaarden zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 12: JUNGELS Bob - ag2r - citroŽn
Renner #2: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroŽn
Renner #3: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #4: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #5: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Renner #6: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #7: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #8: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #9: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #10: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #11: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #12: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #13: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #14: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #15: 369: KRISTOFF Alexander - intermarchť - wanty - gobert
Renner #16: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #17: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #18: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #19: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #20: 487: MAS Enric - movistar
Renner #21: 503: ALAPHILIPPE Julian - quick-step - alpha vinyl
Renner #22: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #23: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #24: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #25: 614: POGACAR Tadej - uae
 
Reserve #1: 84: QUINTANA Nairo - arkťa - samsic
Reserve #2: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Reserve #3: 240: BARDET Romain - dsm
Reserve #4: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Reserve #5: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^