Inschrijflijst van team: tzalwel

Hieronder zie je de lijst met renners van tzalwel zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #3: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #4: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #5: 487: MAS Enric - movistar
Renner #6: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #7: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #8: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #9: 292: URAN Rigoberto - ef education - easypost
Renner #10: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Renner #11: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #12: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #13: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #14: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #15: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #16: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #17: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #18: 215: COQUARD Bryan - cofidis
Renner #19: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #20: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #21: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #22: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #23: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #24: 321: STORER Michael - groupama - fdj
Renner #25: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
 
Reserve #1: 65: CAPIOT Amaury - arkéa - samsic
Reserve #2: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Reserve #3: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Reserve #4: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Reserve #5: 273: CHAVES Esteban - ef education - easypost
 
naar definitieve deelnemerslijst
^