Inschrijflijst van team: Kleppers

Hieronder zie je de lijst met renners van Kleppers zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #2: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #3: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #4: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #5: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #6: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #7: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Renner #8: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #9: 504: ASGREEN Kasper - quick-step - alpha vinyl
Renner #10: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #11: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #12: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #13: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #14: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Renner #15: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroŽn
Renner #16: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #17: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #18: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #19: 369: KRISTOFF Alexander - intermarchť - wanty - gobert
Renner #20: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #21: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #22: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #23: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #24: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #25: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
 
Reserve #1: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Reserve #2: 2: BOUCHARD Geoffrey - ag2r - citroŽn
Reserve #3: 144: TRATNIK Jan - bahrain - victorious
Reserve #4: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
Reserve #5: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^