Inschrijflijst van team: Lumpengesindel22

Hieronder zie je de lijst met renners van Lumpengesindel22 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #2: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #3: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #4: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #5: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #6: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #7: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #8: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #9: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #10: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #11: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #12: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #13: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #14: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #15: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #16: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Renner #17: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #18: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #19: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #20: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #21: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #22: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #23: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #24: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #25: 609: MCNULTY Brandon - uae
 
Reserve #1: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Reserve #2: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Reserve #3: 461: KRON Andreas - lotto - soudal
Reserve #4: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Reserve #5: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^