Inschrijflijst van team: sprint2

Hieronder zie je de lijst met renners van sprint2 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 505: BAGIOLI Andrea - quick-step - alpha vinyl
Renner #2: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #3: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #4: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Renner #5: 100: FELLINE Fabio - astana
Renner #6: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #7: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Renner #8: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #9: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #10: 248: EEKHOFF Nils - dsm
Renner #11: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #12: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #13: 339: PIDCOCK Thomas - ineos grenadiers
Renner #14: 373: PASQUALON Andrea - intermarché - wanty - gobert
Renner #15: 394: CLARKE Simon - israel - premier tech
Renner #16: 433: LAPORTE Christophe - jumbo - visma
Renner #17: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #18: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #19: 500: TORRES Albert - movistar
Renner #20: 534: BOASSON HAGEN Edvald - totalenergies
Renner #21: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #22: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #23: 586: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #24: 605: HIRSCHI Marc - uae
Renner #25: 559: VUILLERMOZ Alexis - totalenergies
 
Reserve #1: 419: BENOOT Ties - jumbo - visma
Reserve #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Reserve #3: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Reserve #4: 614: POGACAR Tadej - uae
Reserve #5: 391: BOIVIN Guillaume - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^