Inschrijflijst van team: tijdritelite

Hieronder zie je de lijst met renners van tijdritelite zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 12: JUNGELS Bob - ag2r - citroën
Renner #2: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #3: 398: FROOME Chris - israel - premier tech
Renner #4: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #5: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #6: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #7: 222: IZAGIRRE Ion - cofidis
Renner #8: 491: OLIVEIRA Nelson - movistar
Renner #9: 504: ASGREEN Kasper - quick-step - alpha vinyl
Renner #10: 507: CATTANEO Mattia - quick-step - alpha vinyl
Renner #11: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #12: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #13: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #14: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #15: 328: CASTROVIEJO Jonathan - ineos grenadiers
Renner #16: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #17: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #18: 352: VAN BAARLE Dylan - ineos grenadiers
Renner #19: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #20: 535: BODNAR Maciej - totalenergies
Renner #21: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #22: 596: BJERG Mikkel - uae
Renner #23: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #24: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #25: 432: KUSS Sepp - jumbo - visma
 
Reserve #1: 482: IZAGIRRE Gorka - movistar
Reserve #2: 153: DURBRIDGE Luke - bikeexchange - jayco
Reserve #3: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Reserve #4: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Reserve #5: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
 
naar definitieve deelnemerslijst
^