Inschrijflijst van team: tien jelissen dongen dongen dongen 5

Hieronder zie je de lijst met renners van tien jelissen dongen dongen dongen 5 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #2: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Renner #3: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #4: 504: ASGREEN Kasper - quick-step - alpha vinyl
Renner #5: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #6: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #7: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #8: 376: PETIT Adrien - intermarchť - wanty - gobert
Renner #9: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #10: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #11: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #12: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #13: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #14: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroŽn
Renner #15: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #16: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #17: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #18: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #19: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #20: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #21: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #22: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #23: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Renner #24: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #25: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
 
Reserve #1: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r - citroŽn
Reserve #2: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Reserve #3: 487: MAS Enric - movistar
Reserve #4: 199: SCHACHMANN Maximilian - bora - hansgrohe
Reserve #5: 321: STORER Michael - groupama - fdj
 
naar definitieve deelnemerslijst
^