Inschrijflijst van team: Dorados de Sinaloa

Hieronder zie je de lijst met renners van Dorados de Sinaloa zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #2: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #3: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #4: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #5: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #6: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #7: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #8: 586: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #9: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #10: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #11: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #12: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #13: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #14: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #15: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #16: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #17: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #18: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #19: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #20: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #21: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #22: 321: STORER Michael - groupama - fdj
Renner #23: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #24: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #25: 339: PIDCOCK Thomas - ineos grenadiers
 
Reserve #1: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Reserve #2: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Reserve #3: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Reserve #4: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Reserve #5: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^