Inschrijflijst van team: Arnhem1967

Hieronder zie je de lijst met renners van Arnhem1967 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #2: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #3: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #4: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #5: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #6: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #7: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #8: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #9: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #10: 84: QUINTANA Nairo - arkéa - samsic
Renner #11: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #12: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #13: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Renner #14: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
Renner #15: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #16: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #17: 339: PIDCOCK Thomas - ineos grenadiers
Renner #18: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #19: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #20: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #21: 199: SCHACHMANN Maximilian - bora - hansgrohe
Renner #22: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #23: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #24: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #25: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
 
Reserve #1: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Reserve #2: 62: BARGUIL Warren - arkéa - samsic
Reserve #3: 168: MEZGEC Luka - bikeexchange - jayco
Reserve #4: 139: POELS Wout - bahrain - victorious
Reserve #5: 184: GROSSSCHARTNER Felix - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst
^