Inschrijflijst van team: 0255 Tsjernobyl aan de Noordzee

Hieronder zie je de lijst met renners van 0255 Tsjernobyl aan de Noordzee zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #3: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #4: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #5: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #6: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #7: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #8: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #9: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #10: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #11: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #12: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #13: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #14: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #15: 642: ROLLAND Pierre - b&b
Renner #16: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #17: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #18: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #19: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #20: 591: ACKERMANN Pascal - uae
Renner #21: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #22: 595: BENNETT George - uae
Renner #23: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #24: 292: URAN Rigoberto - ef education - easypost
Renner #25: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
 
Reserve #1: 398: FROOME Chris - israel - premier tech
Reserve #2: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Reserve #3: 419: BENOOT Ties - jumbo - visma
Reserve #4: 431: KRUIJSWIJK Steven - jumbo - visma
Reserve #5: 433: LAPORTE Christophe - jumbo - visma
 
naar definitieve deelnemerslijst
^