Inschrijflijst van team: Arutankjalas KLIM

Hieronder zie je de lijst met renners van Arutankjalas KLIM zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroŽn
Renner #2: 40: KRIEGER Alexander - alpecin - fenix
Renner #3: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r - citroŽn
Renner #4: 84: QUINTANA Nairo - arkťa - samsic
Renner #5: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #6: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #7: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #8: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Renner #9: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #10: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #11: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #12: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #13: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #14: 321: STORER Michael - groupama - fdj
Renner #15: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #16: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #17: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #18: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #19: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #20: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #21: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #22: 487: MAS Enric - movistar
Renner #23: 608: MAJKA Rafal - uae
Renner #24: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #25: 616: SOLER Marc - uae
 
Reserve #1: 609: MCNULTY Brandon - uae
Reserve #2: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Reserve #3: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Reserve #4: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Reserve #5: 473: WELLENS Tim - lotto - soudal
 
naar definitieve deelnemerslijst
^