Inschrijflijst van team: Arutankjalas GEEL I

Hieronder zie je de lijst met renners van Arutankjalas GEEL I zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #3: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #4: 487: MAS Enric - movistar
Renner #5: 292: URAN Rigoberto - ef education - easypost
Renner #6: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #7: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #8: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #9: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #10: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #11: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #12: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #13: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #14: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroŽn
Renner #15: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #16: 616: SOLER Marc - uae
Renner #17: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #18: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #19: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #20: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #21: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #22: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r - citroŽn
Renner #23: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #24: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #25: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
 
Reserve #1: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Reserve #2: 321: STORER Michael - groupama - fdj
Reserve #3: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Reserve #4: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Reserve #5: 609: MCNULTY Brandon - uae
 
naar definitieve deelnemerslijst
^