Inschrijflijst van team: PEDRO 8

Hieronder zie je de lijst met renners van PEDRO 8 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #2: 231: THOMAS Benjamin - cofidis
Renner #3: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #4: 188: KAMNA Lennard - bora - hansgrohe
Renner #5: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #6: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #7: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #8: 222: IZAGIRRE Ion - cofidis
Renner #9: 535: BODNAR Maciej - totalenergies
Renner #10: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #11: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #12: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #13: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #14: 504: ASGREEN Kasper - quick-step - alpha vinyl
Renner #15: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #16: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #17: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #18: 609: MCNULTY Brandon - uae
Renner #19: 596: BJERG Mikkel - uae
Renner #20: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #21: 328: CASTROVIEJO Jonathan - ineos grenadiers
Renner #22: 507: CATTANEO Mattia - quick-step - alpha vinyl
Renner #23: 491: OLIVEIRA Nelson - movistar
Renner #24: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #25: 352: VAN BAARLE Dylan - ineos grenadiers
 
Reserve #1: 585: SKUJINS Toms - trek - segafredo
Reserve #2: 431: KRUIJSWIJK Steven - jumbo - visma
Reserve #3: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Reserve #4: 12: JUNGELS Bob - ag2r - citroën
Reserve #5: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
 
naar definitieve deelnemerslijst
^