Inschrijflijst van team: CyclingZ

Hieronder zie je de lijst met renners van CyclingZ zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #2: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #3: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #4: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #5: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #6: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #7: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #8: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #9: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #10: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #11: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #12: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #13: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #14: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #15: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #16: 307: KUNG Stefan - groupama - fdj
Renner #17: 505: BAGIOLI Andrea - quick-step - alpha vinyl
Renner #18: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Renner #19: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #20: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Renner #21: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #22: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #23: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #24: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #25: 507: CATTANEO Mattia - quick-step - alpha vinyl
 
Reserve #1: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Reserve #2: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Reserve #3: 240: BARDET Romain - dsm
Reserve #4: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Reserve #5: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
 
naar definitieve deelnemerslijst
^