Inschrijflijst van team: D'n Brakkeherders

Hieronder zie je de lijst met renners van D'n Brakkeherders zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #2: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #3: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #4: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #5: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #6: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #7: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #8: 215: COQUARD Bryan - cofidis
Renner #9: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #10: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #11: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #12: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #13: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #14: 62: BARGUIL Warren - arkéa - samsic
Renner #15: 84: QUINTANA Nairo - arkéa - samsic
Renner #16: 587: THEUNS Edward - trek - segafredo
Renner #17: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #18: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Renner #19: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #20: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #21: 503: ALAPHILIPPE Julian - quick-step - alpha vinyl
Renner #22: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #23: 219: GESCHKE Simon - cofidis
Renner #24: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #25: 106: LUTSENKO Alexey - astana
 
Reserve #1: 595: BENNETT George - uae
Reserve #2: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Reserve #3: 352: VAN BAARLE Dylan - ineos grenadiers
Reserve #4: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Reserve #5: 487: MAS Enric - movistar
 
naar definitieve deelnemerslijst
^